دستگاه ضد خروپف

برترین دستگاه های ضد خروپف سال ۲۰۱۹

خرید برترین دستگاه های ضدخروپف

خر و پف، بیخوابی و سایر مشکلات ناشی از آن معضلی جهانی است که طبق آخرین تحقیقات فقط حدود ۹۰ میلیون امریکایی از آن رنج می برند. برای درمان خروپف و سایر اثرات جانبی آن چه باید کرد؟

نکات، راهها و درمان های خانگی بسیاری برای رفع مشکل خروپف وجود دارد که موثر ترین آنها استفاده از محصولات ضد خروپف است و در ادامه به معرفی برترین های آنها از لحاظ سبکی و سهولت استفاده پرداخته می شود. اما بهتر است فرد قبل از هر تصمیمی با پزشک متخصص مشورت کند تا اطمینان حاصل کند که خروپف او به دلیل معضلات خطرناکتری همچون آپنه خواب نیست.

ZQuiet

یکی از این ابزارهاست که با هدف درمان خروپف و بازگرداندن فرد به زندگی عادی ساخته شده و با تثبیت ماهیچه های فک و شکل دهی مجدد آنها مشکلات ناشی از خروپف را به طور کامل از بین خواهد برد و خواب آرام، نشاط روزانه، افزایش سطح انرژی را در پی دارد. این وسیله که فشرده، سبک بوده و قابل حمل نیز می باشد مانند یک “محافظ دهان” عمل کرده و به فکها اجازه می دهد در موقعیت نرمالی استراحت کنند. بعلاوه تاحدودی فک را به جلو کشیده و از عقب رفتن آن و در نتیجه، انسداد راه هوایی طی خواب جلوگیری میکند.

 

 

دستگاه ضد خروپف

Good Morning Snore Solution

رتبه دوم لیست محصولات درمان خروپف به Good Morning Snore Solution تعلق دارد که اگرچه در طراحی شبیه به Zquiet است، نوآوری های موجود در آن، این دو محصول را کاملا متمایز می سازد. این وسیله به فرد کمک میکند طی شب به راحتی تنفس کند، مانع خواب او نخواهد شد، رضایت ا زآن توسط تولیدکننده تضمین شده، می تواند به رفع مشکلاتی مانند انسداد راه هوایی کمک کند. به طور کلی، این وسیله نیز در جلوی دهان قرار گرفته و ویؤگی منحصربفرد آن قابلیت نگهداری زبان در حالتی فیکس و جلوگیری از به عقب رفتن آن حین خواب اشاره کرد.

 

 

دستگاه ضد خروپف

Antisnore

مقام سوم این لیست ۴ تایی قطعه دهانی antisnore  است که با ترکیب ویژگیهای خوب دو محصول قبل قطره ضد خروپف را نیز بدانها افزوده است. بدین ترتیب، پس از قالب گیری شدن و قرار گیری در دهان، خروپف برطرف شده و قطره نیز که ترکیبی از روغنهای طبیعی ست، بدلیل خواص مخصوص این روغنها، یعنی توانایی در آرام کردن و افزایش relaxation، در نتیجه مالش روغن بر روی سینه، گردن و زیر حفره های بینی، به افزایش کیفیت خواب کمک می کند.

 

 

دستگاه ضد خروپف

My Snoring Solution

آخرین محصول، یعنی چانه بند ضد خروپف، ساده ترین راهکار شناخته شده برای درمان خروپف می باشد که به دلیل عدم قرارگیری در دهان یا بینی، برای افرادی که نگران ایجاد حساسیت دراثر استفاده از سایر محصولات ضد خروپف هستند، بهترین گزینه موجود است. با تثبیت فک در جای خود و ممانعت از باز شدن دهان و درنتیجه تنفس دهانی،  این وسیله غیر تهاجمی، بر اساس تحقیقات به پایین آوردن فشار خون، بهبود REM خواب، افزایش اکسیژن رسانی و کاهش خستگی روزانه کمک می کند.

 

چانه بند ضد خروپف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *