دستگاه ضد خروپف

برترین دستگاه های ضد خروپف سال ۲۰۱۹

خرید برترین دستگاه های ضدخروپف

خر و پف، بیخوابی و سایر مشکلات ناشی از آن معضلی جهانی است که طبق آخرین تحقیقات فقط حدود ۹۰ میلیون امریکایی از آن رنج می برند. برای درمان خروپف و سایر اثرات جانبی آن چه باید کرد؟

نکات، راهها و درمان های خانگی بسیاری برای رفع مشکل خروپف وجود دارد که موثر ترین آنها استفاده از محصولات ضد خروپف است و در ادامه به معرفی برترین های آنها از لحاظ سبکی و سهولت استفاده پرداخته می شود. اما بهتر است فرد قبل از هر تصمیمی با پزشک متخصص مشورت کند تا اطمینان حاصل کند که خروپف او به دلیل معضلات خطرناکتری همچون آپنه خواب نیست.

ZQuiet

یکی از این ابزارهاست که با هدف درمان خروپف و بازگرداندن فرد به زندگی عادی ساخته شده و با تثبیت ماهیچه های فک و شکل دهی مجدد آنها مشکلات ناشی از خروپف را به طور کامل از بین خواهد برد و خواب آرام، نشاط روزانه، افزایش سطح انرژی را در پی دارد. این وسیله که فشرده، سبک بوده و قابل حمل نیز می باشد مانند یک “محافظ دهان” عمل کرده و به فکها اجازه می دهد در موقعیت نرمالی استراحت کنند. بعلاوه تاحدودی فک را به جلو کشیده و از عقب رفتن آن و در نتیجه، انسداد راه هوایی طی خواب جلوگیری میکند.

 

 

دستگاه ضد خروپف

Good Morning Snore Solution

رتبه دوم لیست محصولات درمان خروپف به Good Morning Snore Solution تعلق دارد که اگرچه در طراحی شبیه به Zquiet است، نوآوری های موجود در آن، این دو محصول را کاملا متمایز می سازد. این وسیله به فرد کمک میکند طی شب به راحتی تنفس کند، مانع خواب او نخواهد شد، رضایت ا زآن توسط تولیدکننده تضمین شده، می تواند به رفع مشکلاتی مانند انسداد راه هوایی کمک کند. به طور کلی، این وسیله نیز در جلوی دهان قرار گرفته و ویؤگی منحصربفرد آن قابلیت نگهداری زبان در حالتی فیکس و جلوگیری از به عقب رفتن آن حین خواب اشاره کرد.

 

 

دستگاه ضد خروپف

Antisnore

مقام سوم این لیست  قطعه دهانی antisnore  است که با ترکیب ویژگیهای خوب دو محصول قبل قطره ضد خروپف را نیز بدانها افزوده است. بدین ترتیب، پس از قالب گیری شدن و قرار گیری در دهان، خروپف برطرف شده و قطره نیز که ترکیبی از روغنهای طبیعی ست، بدلیل خواص مخصوص این روغنها، یعنی توانایی در آرام کردن و افزایش relaxation، در نتیجه مالش روغن بر روی سینه، گردن و زیر حفره های بینی، به افزایش کیفیت خواب کمک می کند.

 

 

دستگاه ضد خروپف

 

نوع دیگری از پلاک های ضدخروپف مربوط به شرکت snorerx Mad میباشد.یکی از تفاوت های عمده این پلاک خروپف با سایر محصولات مشابه قرارگیری بهتری در داخل دهان دارد که این ویژگی استفاده از آنرا برای طیف گسترده تری از بیماران دچار آپنه خواب آسان ساخته است.یکی دیگر از ویژگی های بارز این پلاک امکان قالب گیری در هر شب استفاده میباشد.

 

پلاک ضدخروپف

 

 

این دستگاه درمان خروپف ( پلاک ضدخروپف ) بهترین دستگاه جلوگیری از خروپف به انتخاب کاربران در سال۲۰۱۸ میباشد. دهانی ضد خروپف  به آرامی فک پایین را به جلو می راند تا راه هوایی فرد را باز نگه دارد. جریان هوای بهبود یافته خروپف را کم کرده و به فرد اجازه می دهد در خواب راحت تر نفس بکشد. این دستگاه جلوگیری از خروپف قابل قالب گیری و تنظیم بوده، اندازه یا شکل دهان فرد اختلالی در عملکرد آن ایجاد نمی کند . امکان بازتر شدن دهانی جهت افزایش هوای ورودی وجود دارد.

درمان خروپف

 

  • قطره بینی ضدخروپف

قطره خروپف بعنوان یکی از بهترین درمان های خروپف شبانه (در صورتی که طول درمان کوتاه باشد برای مثال زمانی که مجاری تنفسی بعلت آلرژی بسته شده و باعث ایجاد خروپف گردیده است)  توصیه میگردد.در بسیاری از موارد استفاده از قطره خروپف همراه پلاک ضدخروپف توصیه میگردد،زیرا همزمان با باز شدن مجاری بینی،مجاری حلق نیز باز میگردد لذا خروپف تاحد بسیار زیادی رفع میگردد.

قطره ضدخروپف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *